RNC70J1820FRRE5
MFR.Part #
RNC70J1820FRRE5
JLCPCB Part #
C3544601
Description
-65℃~+175℃ 182Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors