RNC70J1500FRRE5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC70J1500FRRE5
JLCPCB Part #
C3481843
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors