RNC70H9883BRB14
MFR.Part #
RNC70H9883BRB14
JLCPCB Part #
C3492760
Description
-65℃~+175℃ 750mW 988kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors