TNPW040215K0BYTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW040215K0BYTD
JLCPCB Part #
C4127767
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount