RNC70H90R9FRRE8
MFR.Part #
RNC70H90R9FRRE8
JLCPCB Part #
C3533530
Description
-65℃~+175℃ 750mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors