CRCW0805240MJPEAHR
MFR.Part #
CRCW0805240MJPEAHR
JLCPCB Part #
C4025607
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS