RNC70H78R7FRRE8
MFR.Part #
RNC70H78R7FRRE8
JLCPCB Part #
C3549559
Description
-65℃~+175℃ 750mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors