Y1453388R000V0L
MFR.Part #
Y1453388R000V0L
JLCPCB Part #
C1489474
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 388Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors