RNC70H6491FRRE6
MFR.Part #
RNC70H6491FRRE6
JLCPCB Part #
C3405980
Description
-65℃~+175℃ 6.49kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors