HL05006Z25K00JJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HL05006Z25K00JJ
Description
25kΩ 50W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance