RNC70H6042FRRE7
MFR.Part #
RNC70H6042FRRE7
JLCPCB Part #
C3540579
Description
-65℃~+175℃ 60.4kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors