RNC70H4873FPB14
MFR.Part #
RNC70H4873FPB14
JLCPCB Part #
C3513823
Description
-65℃~+175℃ 487kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors