RNC70H4532FRRE6
MFR.Part #
RNC70H4532FRRE6
JLCPCB Part #
C3514222
Description
-65℃~+175℃ 45.3kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors