SMA5J6.5CA-M3/61
MFR.Part #
SMA5J6.5CA-M3/61
JLCPCB Part #
C3711064
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 44.6A 500W 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS