RN55E1692DRE6
MFR.Part #
RN55E1692DRE6
JLCPCB Part #
C3435396
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors