RNC70H3012BRRE7
MFR.Part #
RNC70H3012BRRE7
JLCPCB Part #
C3378379
Description
-65℃~+175℃ 30.1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors