RN70E1650FRE6
MFR.Part #
RN70E1650FRE6
JLCPCB Part #
C1804730
Description
-65℃~+175℃ 165Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors