RNC70H3011FRM74
MFR.Part #
RNC70H3011FRM74
JLCPCB Part #
C3532998
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors