RNC70H2801FRRE5
MFR.Part #
RNC70H2801FRRE5
JLCPCB Part #
C3367274
Description
-65℃~+175℃ 2.8kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors