RNC70H2703BRRE7
MFR.Part #
RNC70H2703BRRE7
JLCPCB Part #
C3358317
Description
-65℃~+175℃ 270kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors