RNC70H2523BMRE8
MFR.Part #
RNC70H2523BMRE8
JLCPCB Part #
C3420672
Description
-65℃~+175℃ 252kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors