RNC70H2370FRRE8
MFR.Part #
RNC70H2370FRRE8
JLCPCB Part #
C3400807
Description
-65℃~+175℃ 237Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors