RNC70H2263FMR64
MFR.Part #
RNC70H2263FMR64
JLCPCB Part #
C3562067
Description
-65℃~+175℃ 226kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors