RNC70H2260FRRE7
MFR.Part #
RNC70H2260FRRE7
JLCPCB Part #
C3388598
Description
-65℃~+175℃ 226Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors