RNC65H12R7FRB14
MFR.Part #
RNC65H12R7FRB14
JLCPCB Part #
C3420255
Description
-65℃~+175℃ 12.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors