RNC70H1963BPB14
MFR.Part #
RNC70H1963BPB14
JLCPCB Part #
C3357608
Description
-65℃~+175℃ 196kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors