RNC70H1913FRRE7
MFR.Part #
RNC70H1913FRRE7
JLCPCB Part #
C3556827
Description
-65℃~+175℃ 191kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors