RNC70H1241BRRE7
MFR.Part #
RNC70H1241BRRE7
JLCPCB Part #
C3511849
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors