RN50C1870FBSL
MFR.Part #
RN50C1870FBSL
JLCPCB Part #
C1426006
Description
-65℃~+175℃ 187Ω 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors