RNC70H1062BRB14
MFR.Part #
RNC70H1062BRB14
JLCPCB Part #
C3371039
Description
-65℃~+175℃ 10.6kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors