CA00021R500KS73
MFR.Part #
CA00021R500KS73
JLCPCB Part #
C1788149
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 1.5Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors