RNC65K6653FRB14
MFR.Part #
RNC65K6653FRB14
JLCPCB Part #
C3430535
Description
-65℃~+175℃ 500mW 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors