RNC65K51R0FMR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65K51R0FMR36
JLCPCB Part #
C3487762
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors