RNC65K3481FRRE6
MFR.Part #
RNC65K3481FRRE6
JLCPCB Part #
C3497331
Description
-65℃~+175℃ 3.48kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors