RNC65K1542FPB14
MFR.Part #
RNC65K1542FPB14
JLCPCB Part #
C3474404
Description
-65℃~+175℃ 15.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors