RNC65J7683BRRE5
MFR.Part #
RNC65J7683BRRE5
JLCPCB Part #
C3401721
Description
-65℃~+175℃ 500mW 768kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors