RNC60H1004FRBSL
MFR.Part #
RNC60H1004FRBSL
JLCPCB Part #
C1464409
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors