RNC65J6812FRRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65J6812FRRE7
JLCPCB Part #
C3350888
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors