RNC50J2710BSRE6
MFR.Part #
RNC50J2710BSRE6
JLCPCB Part #
C3404355
Description
-65℃~+175℃ 100mW 271Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors