RNC65J6653FRRE5
MFR.Part #
RNC65J6653FRRE5
JLCPCB Part #
C3505153
Description
-65℃~+175℃ 500mW 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors