RER65F16R9RC02
MFR.Part #
RER65F16R9RC02
JLCPCB Part #
C6385984
Description
10W 16.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance