RNC65J6192FRRE7
MFR.Part #
RNC65J6192FRRE7
JLCPCB Part #
C3385351
Description
-65℃~+175℃ 500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors