RNC65J4991DPB14
MFR.Part #
RNC65J4991DPB14
JLCPCB Part #
C3568900
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors