Y14531K06510A9L
MFR.Part #
Y14531K06510A9L
JLCPCB Part #
C1492561
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.0651kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS