RNC65J3092FRRE8
MFR.Part #
RNC65J3092FRRE8
JLCPCB Part #
C3545333
Description
-65℃~+175℃ 30.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors