ERC7049K900BHEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC7049K900BHEB500
JLCPCB Part #
C3484827
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 49.9kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS