RNC65J2491FRRE6
MFR.Part #
RNC65J2491FRRE6
JLCPCB Part #
C3448316
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors