RNC65J2152FPB14
MFR.Part #
RNC65J2152FPB14
JLCPCB Part #
C3374283
Description
-65℃~+175℃ 21.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors