RNC65H2052FRRE7
MFR.Part #
RNC65H2052FRRE7
JLCPCB Part #
C3503950
Description
-65℃~+175℃ 20.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors