RNC65J1914FRB14
MFR.Part #
RNC65J1914FRB14
JLCPCB Part #
C3560620
Description
-65℃~+175℃ 1.91MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors